Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 92
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2675864
11585
423
Antique
Régi fém ajtókopogtató, h: 23,5 cm 2676330
11586
423
Antique
Jelzés nélkül: 5 női alak. Festett nepáli selyemkép, XX. sz., üvegezett fakeretben, 21x17 cm 2676328
11587
423
Antique
Jelzés nélkül: 7 női alak. Festett nepáli selyemkép, üvegezett fakeretben, 19x22 cm 2666733
11588
423
Antique
Kézzel festett selyem kép, üveg mögött, Irán, 20, sz. 30x22,5cm 2690504
11589
423
Antique
Berndorf kiöntő, ezüstözött alpakka, űrtartalma: 1L, jelzett, kopásnyomokkal, m: 17 cm 2531051
11590
423
Antique
Antik fém kínáló kopásokkal d: 16 cm 2692947
11591
423
Antique
Szecessziós kínáló tál, asztalközép. Gazdag díszítéssel. 37x25 cm 2643465
11592
423
Antique
Ikon másolat: Szent Mihály Arkangyal. Vegyes technika, fa. 12x10cm 2692291
11593
423
Antique
Sütemény csipesz, jelzett alpakka, h: 19 cm 2666749
11594
423
Antique
Kézzel festett selyem kép, tájkép, üveg mögött, Kína, 20. sz. 29x39cm 2693231
11595
423
Antique
Hímzett selyem napernyő nád fogantyúval, kisebb sérülésekkel a selyem ernyőn, kopásnyomokkal, d: 76 cm, h: 53 cm 2690909
11596
423
Antique
Török díszváza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, m: 49,5cm. A tétel szerepelt a Műgyűjtők Galériája Aukciósház aukcióján, 1993. Március, Kádár Jánosné Hagyatékának Árverése. Reprodukált a katalógusban, 556. tétel. Akkori leírás szerint: Kék-fehér mázas kerámia váza, Közel-Kelet, XX. század (Török Köztársosági elnök ajándéka) 50cm. Ahmet Kenan Evren (1917-2015) török katonatiszt, tábornok, politikus, Törökország hetedik köztársasági elnöke üdvözlő lapjával. + katalógus.
A váza törött ! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft