Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 92
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2690581
11549
423
Antique
2 db ragu és köretes tál, ezüstözött alpakka, jelzett, minimális kopásnyomokkal, d: 18-30cm 2691656
11550
423
Antique
Szamovár. Spirituszos. Régi, jelzés nélkül 34 cm 2488081
11551
423
13000
Antique
Kínai selyem fali terítő figurális-florális motívumokkal, selyem fonállal hímzett, 1940-50 körül, hátoldalán apró foltokkal, 150x50 cm / Chinese embroidered silk picture, with a few small spots on the reverse, 150x50 cm 2693100
11552
423
Antique
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy. Miniatűr, kopott keretben, d: 5 cm, keret méret: 11,5x11,5cm 2491095
11553
423
Antique
XIX. századi csikóbőr kulacs. m: 35 cm, Korának megfelelő állapotban. 2692286
11554
423
15000
Antique
Szecessziós, fajanszbetétes fém tálca, jelzés nélkül, hibátlan, 36x21cm 2592561
11555
423
Antique
Cca 1850 régi relief, jelzés nélkül, apró sérülésekkel, d:13cm 2692289
11556
423
15000
Antique
Régi sorszámozó, rozsdanyomokkal, m: 16,5 cm 2692303
11557
423
15000
Antique
Régi Omega óradoboz, kopásnyomokkal, 10x13x6cm 2592545
11558
423
Antique
Konyakos pohár formájú jégtartó, thermosz üveg belsővel, Napoleon konyak logójával, etikettel jelzett, 1950 körül, kopásnyomokkal, m:20cm 2692297
11559
423
15000
Antique
Berber tőr, régi, kopott, sérült hüvely, h: 31 cm 2692990
11560
423
15000
Antique
Váza. Népi motívumos Art Deco, kézi kalapált iparművész réz váza. XX. sz. eleje magyar. 31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft