Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XX. kötet. Magyarország VII. köt. Délkeleti Magyarország. Erdély és a szomszédos hegyvidékek. Bp., 1901., Magyar Királyi Államnyomda,XIV+604 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
Karl Baedeker: Baedekers Berlin und Umgebung. Mit 5 Karten, 9 Plänen und 16 Grundrissen. Leipzig, 1912, Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, hátuljában ceruzás bejegyzésekkel.
Karl Baedeker: Belgien und Holland nebst dem Großherzogtum Luxemburg. Leipzig, 1904, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, kihajtható térképmelléklettel, festett lapélek, sérült térképmelléklet.
Kiss Gábor - Mayer László: Kincses Szombathely. Treasury Szombathely. Die Schätze von Szombathely. Szombathely, 2002., B.K.L. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészbőr-kötésben.
1909 Chemin de fer électrique: Montreux - Oberland - Bernois par le Simmenthal.. Ligne la plus direct entre Montreux, Thoune et Interlaken. Wagons - Restaurants. Montreux, Impr. Nouvelle - Ch. Corbaz, francia nyelven, vasúti menetrenddel, reklámokkal, egészoldalas színes képekkel, 32 p. Montreux, svájci város utazási prospektusa.
Christopher Bliss - Jean Stern: California. Kempen, 2005, teNeues. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Ötnyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.