15016.
423. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
17
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XX. kötet. Magyarország VII. köt. Délkeleti Magyarország. Erdély és a szomszédos hegyvidékek. Bp., 1901., Magyar Királyi Államnyomda,XIV+604 p. Gazdag egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.