Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 208

Csepreghy András - Csepreghy Henrik: Üdvözlet Marosvásárhelyről. A hajdani Marosvásárhely régi képes levelezőlapokon. Marosvásárhely, 2002., Mentor. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15048.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Botlik József: Hármas kereszt alatt. Görög katolikusok Kárpátalján az ungvári uniótól napjainkig (1946-1997). Bp., 1997, Hatodik Síp Alapítvány-Új Mandátum. Kiadói papírkötés.
15049.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Zaharescu Sándor: Budapest nyáron. Idegenforgalmi útmutató. Bp., 1941, Szállodai Éttermi és Kávéházi Alkalmazottak Genfi Szövetségének Magyarországi Egyesülete Propaganda Osztálya, 63+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, a kötéstől elvált borítóval.
15050.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Xantus Gyula: Tokaji Bohémek. Szerk.: Makoldi Sándorné. Tokaji tanulmányok II. Tokaj, 1995, Tokaji Múzeumbaráti Kör - Zilahy György Művészetbarátok Kör. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
15051.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Prohászka László 4 műve: Lovas szobrok, Duna-korzó, Lengyel emlékek. A mi Budapestünk. Bp., 1997-2001., Budapest Főváros Önkormányzata. Kiadói papírkötés.;  Budavári szoborkalauz. Bp., 1990., Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
15052.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes útikönyv tétel, 4 db:   Wierdl Viktor: Sváj. Utazzunk együtt!. Bp., 2009., HIbernia Nova. Kiadói papírkötés.;   Sally Bradshaw: Ausztria.; Brigid Avison: Az Ír-sziget.; Paládi-Kovács Kriszitna: Görögország Bp., 1998-2004-, Cartographia. Kiadói papírkötések.
15053.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta: Tábori Kornél. Bp., [1927], Tolnai, 315+(2) p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopottas, kissé sérült borítóval, foltos lapokkal.
15054.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Paris Exposition 1900. Paris, 1900, Hachette & C., XXIV+484+2 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Litografált díszcímlappal.Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésnyommal, egy-két lapszélen szakadással, egy lap sérült, hiányos.
15055.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Pereházy Károly: A városliget. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Diósy Antal akvarelljeivel és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15056.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A fonyódi Helikon kisantológiája. Szerk.: Laczkó András. Fonyód, 1985, Fonyódi Művelődési Ház, 64 p. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
15057.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bolla Dezső - Udvarhelyi András: Szent Imre tér. Csepeli séták I. köt. Bp., 2005.,[Budapest-Csepel Önkormányzat.] Kiadói kartonált papírkötés.
15058.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vártúrák. Bp.,1961, Vár Ismertető Túramozgalom. Kiadói papírkötésben, rossz állapotban, foltos, a hátsó borító sérült hiányos.
15059.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft