1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
1956-os forradalom témájú könyvek, össz. 3 db: 1956 évkönyv IV. 1995. Bp., 1995, 1956-os intézet. Kiadói papírkötés. + Kozák Gyula (szerk.): Szemle. Válogatás a brüsszeli Nagy Imre Intézet folyóiratából. Bp., 1991, Századvég-1956-os intézet. Kiadói papírkötés, könyvtest ragasztása elvált a borítótól. + Pomogáts Béla: Irodalmunk szabadságharca. 1956. Bp., 1989, Gondolat. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.