Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 442

Magyar műkincsek. III. kötet: Felsőmagyarország és Erdély. Szerk.: Dr. Szendrei János. Bp., 1901., Műbarátok Köre, (Franklin-ny.), X+94 p. + 11 t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggqal illusztrált. A mű 3 kötetben teljes. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, két tábla hiányzik.
16584.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
16585.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
16586.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Natalia LL Opera omnia. A művész, Natalia Lach-Lachowicz (1937-) által DEDIKÁLT példány. Wroclaw, 2009, Osrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. + 2012 Ernst Múzeumos kiállítási prospektussal. /  With autographed signature of the artis, Natalia Lach-Lachowicz (1937-). With a lot of picture. In Polisch and English language. Hardcover. + 2012 Ernst Museum exhibition brochure.
16587.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
MADI Univerzum. Mobil MADI Múzeum Vác. / MADI Universe. Mobile MADI Museum Vác. Szerk.: Dárdai Zsuzsa, Saxon-Szász János. Bp., 2016, International Mobile MADI Museum Foundation. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Többnyelvű bevezetővel. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban. (Ritka!)
16588.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Daniela del Pesco: LArchitettura del Seicento. Storia dellarte in Italia. Torino, 1998., UTET. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16589.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16590.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
A Strange Heaven. Contemporary Chinese photography. Editor Susasn Acret. Hong Kong, 2003 Asia Art Archive. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16591.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Ez világ, mint egy kert... Tanulmányok Galavics Géza tiszteletére. Szerk.: Bubryák Orsolya. Bp., 2010., MTA Művészettörténeti Kutatóintézet - Gondolat Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16592.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16593.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16594.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
16595.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft