Bolhapiac

Tételek száma: 563

3 db réz harang, 3 különböző hangzás, m: 10,5 cm
11859.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
11860.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Őzbak, trófea fára applikálva, 30x10cm
11861.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
5 db mécsestartó, kopott.
11862.

5 db mécsestartó, kopott.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
11863.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4 db mécsestartó + kis kerámia lányka harang, kopásnyomokkal
11864.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11865.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3 db festett tojás, kis hajszálrepedéssel
11866.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Diszkó gömbös Absolut vodkás palack, kopott, m: 27cm + Chivas asztali design lámpa, működik, kopásnyomokkal m: 30 cm
11867.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Régi íróasztal garnitúra, Art Deco, erősen kopott, 42x63cm
11868.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Ezüstözött alpakka, kínáló üveggel, kopásnyomokkalm: 32 cm
11869.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11870.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft