Bolhapiac Tételek száma: 563
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2602593
11943
422
Flea Market
Autós külső-belső hőmérő + szivargyújtó adapter, bontatlan csomagolásban 2577450
11944
422
900
Flea Market
Különféle kulcsok cca. 65db, befőttesüvegben. 2643879
11945
422
Flea Market
Díszdobozos Edith Piaf VHS kazetta, 2 db 2558071
11946
422
Flea Market
Régi szövött terítő, kopott, 180x140cm 2650911
11947
422
Flea Market
Kínai rekeszzománc (cloisonne) váza, faragott fa talppal, apró kopásokkal, m: 18 cm 2643392
11948
422
Flea Market
Régi furdancs fúró, kissé kopott állapotban, h:40cm 2643395
11949
422
Flea Market
Régi cipész szerszám, kopott, 20 cm 2659598
11950
422
Flea Market
Vegyes fosszíliák és ásványok, 16 db műanyagdobozban. 2659599
11951
422
Flea Market
Vegyes nagyobb méretű ásványok, 2db dobozban. 2656647
11952
422
3400
Flea Market
Teáskanna, fém, kopott, fogója ferde, jelzett, vésett Hotel Royal felirat, m: 12 cm 2656644
11953
422
3400
Flea Market
Teáskanna, fém, kopott, fogója ferde, jelzett: Gerhardi&Co., m: 16 cm 2656641
11954
422
3400
Flea Market
Teáskanna, porcelán, fém borítással, kopott, jelzés nélkül, m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft