Bolhapiac Tételek száma: 563
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2634566
11845
422
Flea Market
Szecessziós alpakka gyufatartó d: 11,5 cm 2506883
11848
422
Flea Market
Fém rózsás kínáló, kopott, 20x16x9 cm 2634376
11849
422
Flea Market
2 db szecessziós ón kiöntő, jelzettek, koruknak megfelelő állapotban, m: 7 cm - 13 cm 2625962
11850
422
Flea Market
Figurális lámpa, réz, ónix, kartonozott ernyővel, kopott, működik, m: 48 cm 2460866
11851
422
Flea Market
kb 10 db kalocsai hímzéses és egyéb hínzett terítő, párnahuzat, stb, nagy méretűek is- 2526159
11852
422
Flea Market
Retró férfi pipere készlet, benne tükör, körömreszelő, kefe, stb., műbőr táskában, 28x15x5 cm 2572450
11853
422
Flea Market
Hegyi kristály pirittel, 19×9 cm 2549709
11854
422
Flea Market
Ezüstözött alpakka mécsestartó, kopott, jelzés nélkül. m:11cm 2636230
11855
422
90000
Flea Market
Iphone XR Red, 64 GB, két éve vásárolt, kártyafüggetlen mobiltelefon, töltő nélkül, üvegfóliázott, sérülésmentes, szép állapotban, eredeti dobozában 2443492
11856
422
Flea Market
Sárgaréz borítású ovális tükörpár, 28×24 cm 2443499
11857
422
Flea Market
Ovális tükör plasztikus arany-ezüst színű virágos fa keretben, kis hiánnyal, 33,5×29 cm 2595132
11858
422
Flea Market
Német szótár és nyelvtanfolyam, könyv és DVD, 4 db: Kelemen Béla: Német-magyar, Magyar-német szótár, kartonált papírkötés, kissé kopott borító, helyenként kissé foltos lapok + Német képes szótár, Nyelvtanfolyam - Kezdő német 1. DVD-k eredeti tokban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft