Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 31

15565.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
15566.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Pluhár István (szerk.): Magyarországi sportegyesületek története. Bp., Közérdekű Könyvkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15567.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sport és játék I. és II. sorozat. Bp., Enciklopédia Rt. Újrakötött félvászon kötés, kopottas állapotban.
15568.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bán Tibor - Harmos Zoltán: Puskás Ferenc. Minden idők legjobb futballistái. Bp., 2006., Aréna 2000. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15569.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szőke Pál: 100 éves a magyar tenisz. Bp., 1980, OTSH Gazdasági Igazgatósága. Átkötött egészvászon-kötésben. Megjelent 2200 példányban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
15570.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
4 db bridzs témájú könyv: Dr. Zánkay Péter: Bridge kézikönyv, Zánkay Péter: Bridzs Dr. Widder Lajos: Versenybridzs, Dr. Widder Lajos: A bridzsjáték technikája és taktikája, papírkötésben, vegyes állapotban
15571.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
4 db kártyajáték könyv - A jétékkártya és története; Kártyajátékok; Kártyások könyve; Egyszerűen bridzs. Kötetenként változó kötésben, kissé kopottas állapotban.
15572.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szepes Béla: Így győztök ti. Hét olimpia hősei. Bp.,1957, Sport. Karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói haránt alakú félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval. Szepes Béla (1903-1986) olimpikon, karikaturista karikatúráit olimpiai karikatúráit tartalmazó könyv.
15573.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Móna István: Élettusa három tételben. É.n., Duna International. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15574.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15575.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15576.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft