Pluhár István (szerk.): Magyarországi sportegyesületek története. Bp.,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Sport-sakk-hegymaszas~1000005/Pluhar-Istvan-szerk-Magyarorszagi-sportegyesuletek-tortenete-Bp-Kozerdeku-Konyvkiad~II2684017
2684017
15567
422
Books: Sports, Chess, Alpinism
Leírás: Pluhár István (szerk.): Magyarországi sportegyesületek története. Bp., Közérdekű Könyvkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: tg