Szilárd Gyula: Szőlő és pince. Bp., 1909 , "Pátria"-Pallas 212p. Kiadó... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/422/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~1000012/Szilard-Gyula-Szolo-es-pince-Bp-1909-Patria-Pallas-212p-Kiadoi-kopott-egeszvaszon-~II2684568
2684568
17028
422
Books: Gastronomy and Gardening
Leírás: Szilárd Gyula: Szőlő és pince. Bp., 1909 , "Pátria"-Pallas 212p. Kiadói, kopott egészvászon kötésben
: tg