Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 30

1906 Méhészeti Lapok havilap XIV - II. majdnem teljes II. évfolyama. 1-10. és 12. számok. Szerk.: Binder Iván. Bp., 1906., Brozsa Ottó. A 11. szám hiányzik.
17025.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kürthy Emilné: Fagylaltok, krémek, parfait-k és kocsonyák. Bp., 1903, Athenaeum. Félvászon kötés, belül az előzéklap kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
17026.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
20
Dr. Nógrádi László: Séták a nagy természetben. Dr. Lutz K. G. Wanderungen c. munkája nyomán hazai viszonyainkhoz alkalmazkodva. A közönség s különösen az ifjúság számára: - -. Bp.,1914, Athenaeum. Restaurált kötés, pótolt gerinccel
17027.

Dr. Nógrádi László: Séták a nagy természetben. Dr. Lutz K. G. "Wanderungen" c. munkája nyomán hazai viszonyainkhoz alkalmazkodva. A közönség s különösen az ifjúság számára: - -. Bp.,1914, Athenaeum. Restaurált kötés, pótolt gerinccel

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szilárd Gyula: Szőlő és pince. Bp., 1909 , Pátria-Pallas 212p. Kiadói, kopott egészvászon kötésben
17028.

Szilárd Gyula: Szőlő és pince. Bp., 1909 , "Pátria"-Pallas 212p. Kiadói, kopott egészvászon kötésben

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1934 Borászati zsebnaptár, Bp., Pátria Irod. Váll. és Nyomdai Rt., 190 p., korabeli hirdetésekkel, kissé viseltes, kiadói papírkötésben
17029.

1934 Borászati zsebnaptár, Bp., "Pátria" Irod. Váll. és Nyomdai Rt., 190 p., korabeli hirdetésekkel, kissé viseltes, kiadói papírkötésben

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Méhészeti zsebkönyv, Bp., 1956. Méhészeti Szövetkezet. papír kötésben. 256 p.,
17030.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A talaj termőerejének fenntartásáról és a műtrágyázásról. Bp., 1936. Pallas. 115 p + 11 kihajtható táblázat
17031.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fend Károly: Szőlőművelés. Bp., 1912, Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata (Pátria-ny.), 86+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal.
17032.

Fend Károly: Szőlőművelés. Bp., 1912, Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata ("Pátria"-ny.), 86+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé foltos lappal.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
Németh József: Konyhakerti növénytermesztés. Tanulók és kezdő kertészkedők használatára  Budapest, 1922 Pátria. 64 p., Kiadói, kissé sérült papírkötésben
17033.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kochbuch der Haushaltungsschule, Troppau. Troppau, 1921., Im Selbstverlage des Vereines. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
17034.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17035.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Peter Wirth: Utak és pihenőhelyek a kertben. Ötlet, tervezés, költségszámítás. Bp., 2009. Elektra. Kiadói papírkötésben.
17036.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft