17034.
422. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Konyha és kert
2 000 Ft
Kochbuch der Haushaltungsschule, Troppau. Troppau, 1921., Im Selbstverlage des Vereines. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, kissé foltos borÃtóval, kissé laza fűzéssel.