Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 227
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2650580
10383
422
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé, olaj, farost, sérült fa keretben, 8x13 cm 2650560
10384
422
Jelzés nélkül: Magányos fa, olaj, farost, fa keretben, 15x10 cm 2648214
10385
422
14000
Vörös jelzéssel: Virágok. Olaj, farost, enyhén sérült fa keretben, 50x70 cm 2648230
10386
422
Egri József jelzéssel: Munkások, olaj, farost, 50x70cm 2648201
10387
422
Szőnyi István jelzéssel: Dunakanyar. Olaj, farost. 68x83 cm. 2555648
10388
422
Jelzés nélkül: Havas házikó. Olaj, farost, kopott fakeretben, 60x80cm 2500562
10389
422
Molnár jelzéssel: Csendélet szilvákkal és körtékkel. Olaj, karton. Régi üvegezett, sérült fa keretben. 22×34 cm. 2362484
10390
422
15000
Nagy Sándor Zoltánné Teri jelzéssel: Havas táj. Olaj, falemez. Dekoratív, sérült fa keretben. 30,5x81 cm 2652912
10391
422
Szűcs István: Erdő. Olaj vászon, sérült keretben, 80x60 cm 2633440
10392
422
Gergely jelzéssel: Folyópart (Románia?). Olaj, farost. 42X47,5 c. Hátoldalán román vám bélyegző. Fakeretben. 2633447
10393
422
3200
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Olaj, karton. 55X42 cm. Fakeretben 2602116
10394
422
Olvashatatlan (... Rita) jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon, 50x70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft