Bozó Gyula (1913-2004) 2000. "Szent László király halálának évfordulójára 1995 / A Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye Szinódusa 1995 - 2000 - UT UNUM SINT" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem T:1- patina
Búza Barna (1920-2010) DN "Az eredményes propaganda munkáért - MSZMP Központi Bizottsága" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (94mm) T:1-
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem + 2000. "Budapesti Műszaki Egyetem Emlékérem / Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Mérnöki Kar 1956 - 2000 - 1953-1958" T:BU, 1- (PP)
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. "1956 Vértanúink Emlékére - A Magyar Demokrata Fórum 1989" kétoldalas alpakka emlékérem, eredeti műbőr tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 az érmet tartó műanyag középen eltört
Csillag István (1881-1968) 1909. "Professor Dr. Goldzieher Vilmos" egyoldalas bronz emlékérem (55mm) T:1-
Hungary 1909. "Professor Dr. Guilelmus Goldzieher" one-sided bronze commemorative medallion. Sign.:István Csillag (1881-1968) (55mm) C:AU
HP.: 1632.