Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 474
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2177508
30974
421
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Hetés György (1921-1998) DN "Teréz Anya" Br emlékérem (118-119mm) T:1- kis patina 2673031
30975
421
Numizmatika
Holdas György (1944-) 1984. Szkarabeusz (?) bogarat ábrázoló kő plakett (~115mm) T:2,2- karc 2674942
30976
421
Numizmatika
Horváth László (1951-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása hazánkban / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:2 erős patina
Adamo BP37 2668555
30977
421
Numizmatika
Horváth Sándor (1939-) 2008. "Giacomo Puccini 1858-1924 - születése 150. évfordulójára" kétoldalas, öntött bronz plakett (98mm) T:1- 1485502
30978
421
75000
Numizmatika
Dr. Hőgyes Ferenc (1860-1923) 1914. "Szinyei Merse Pál" kétoldalas bronz plakett, eredeti dísztokban (642g/167x198mm) T:1,1- / Hungary 1914. "Pál Szinyei Merse" double-sided bronze plaque, in original case. Sign.: Ferenc Hőgyes Dr (642g/167x198mm) C:UNC,AU
HP 2869. 2671647
30979
421
Numizmatika
Iván István (1905-1968) 1960. "325 éves az Eötvös Lóránd Tudományegyetem" egyoldalas, bronz plakett, eredeti tokban (55x40mm) T:1- 2672534
30980
421
Numizmatika
Ispánki József (1906-1992) 1938. "Hazatért felvidéki testvéreit magyar szeretettel köszönti Budapest székesfőváros közönsége / Az ezeréves Magyarország első királya Szent István évében 1038-1938" bronz emlékérem (82mm) T:2
Hungary 1938. "Entry of the Hungarian Troops to Upper Hungary / Slovakia" large size bronze commemorative medallion. Sign: József Ispánki (82mm) C:XF
HP 1209. 2675240
30981
421
Numizmatika
Istók János (1873-1972) 1908. "Élelmezési-Háztartási és Konyhaművészeti Kiállítás - Temesvárott 1908. / Érdem jutalma" kétoldalas fém emlékérem (45mm) T:2- patina, ü. 2672602
30982
421
Numizmatika
Kalmár Márton 1984. "Balázs Béla 1884-1949 Író, filmesztéta - MÉE Szegedi Szervezete" bronz emlékérem (42,5mm) T:1
Adamo SG11 2530977
30983
421
Numizmatika
Kalmár Márton (1946-) DN "Csongrád megye jó tanulója jó sportolója" kétoldalas, öntött bronz díjplakett (95mm) T:1- 2675065
30984
421
Numizmatika
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina
Adamo SP1 2669824
30985
421
Numizmatika
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére" Cu-Ni + Ag emlékérem pár, sérült műanyag tokban (~35g/0.640/42,5mm) T:PP
Adamo BP22 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft