Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 474
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2616387
30914
421
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Csillag István (1881-1968) 1938."Dr. Weiner Samu" (a Hungária Egyesült Gőzmalmi Rt. vezérigazgatója) egyoldalas bronz plakett (72x65mm) T:2 patina, ph, karc /
Hungary 1938. "Dr. Samu Weiner" one-sided bronze commemorative plaque. Sign:István Csillag (1881-1968) (72x65mm) C:XF patina, edge error, scratches 2673693
30915
421
Numizmatika
Csikszentmihályi Róbert (1940-2021) 1969- "Gyulai Zoltán 1888-1968 / Az Eötvös Lóránd Fizikai Társulat Díja" kétoldalas bronz díjplakett (92mm) T:1-,2 2667535
30916
421
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (70mm) T:1 2672635
30917
421
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1976. "Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem" Ag emlékérem eredeti, plombált ÁPV tokban (30g/0.800/30mm) T:1 patina / Hungary 1976. "Magyar Numizmatikai Társulat - 75 éves jubileumi és tagsági érem (Hungarian Numismatic Society - 75th Anniversary - Jubilee and membership medal)" Ag commemorative medal in original, sealed "ÁPV" case. Sign.: Róbert Csíkszentmihályi (30g/0.800/30mm) C:UNC patina
Adamo MNT12 2530913
30918
421
3400
Numizmatika
Csontos László (1925-2013) DN "Bugát Pál emlékérem / Tudományos Ismeretterjesztő Társulat 1841" Br emlékérem (79x75mm) T:1- 2672904
30919
421
11000
Numizmatika
Csóka Zsuzsa (1962-) 1995. "Albert Einstein" jelzett Ag emlékérem (46,14g/0.640/42,5mm) T:PP fo. 2674735
30920
421
Numizmatika
Csóka Zsuzsa (1962-) 2002. "Steindl Imre 1839-1902 - A magyar történelem nagy alakjai" kétoldalas Br emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1 2674691
30921
421
Numizmatika
Csóka Zsuzsa (1962-) 2008. "Magyarország kormányzóinak emlékére / MÉE Baja 2008" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph
Adamo BA19 2672630
30922
421
Numizmatika
Csóka Zsuzsanna (1962-) 2012. "111 éves a Magyar Numizmatikai Társulat / 'Szervusztok, fiúk' - Réthy László (1851-1914)" bronz csegely emlékérem (24x24mm) T:1,1- Hungary 2012. "111 éves a Magyar Numizmatikai Társulat (111st Anniversary of Hungarian Numismatic Society) / 'Szervusztok, fiúk' - Réthy László (1851-1914)" bronze commemorative klippe. Sign.: Zsuzsanna Csóka (24x24mm) C:UNC,AU 2674421
30923
421
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1948. "Magyar Népi Művelődési Intézet" egyoldalas Br plakett, peremén "1" sorszám (87mm) T:1- patina 2668451
30924
421
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1954. "Operaház 70. évfordulója" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén "23"-as sorszámmal (82mm) T:1-,2 2668477
30925
421
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1964. "Madách - 1823-64 / Ember küzdve küzdj és bízva bízzál" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén "24"-es sorszámmal (82mm) T:1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft