Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 474
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2672605
30866
421
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1988. "125 éve született Gárdonyi Géza 1863-1988 / Eger MÉE" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo EG5 2677035
30867
421
Numizmatika
Bognár György (1944-) / Dr. Balogh Imre (1930-) 1989. "Baksay Sándor 1832-1915 / Kunszentmiklósi Baksay Sándor Gimnázium" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina 2675151
30868
421
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1989. "20 éves a MÉE" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina
Adamo BP28 2674193
30869
421
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1989. "250 éve született a Bajai Világjáró - Jelky András / M.É.E. Bajai Csoportja" kétoldalas alpakka emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat
Adamo BA5 2635139
30870
421
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1989. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő" bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo GS7 2672583
30871
421
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" ezüstpatinázott bronz emlékérem (65mm) T:1,1- szennyeződés 2672582
30872
421
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" Br emlékérem (65mm) T:1 2670398
30873
421
Numizmatika
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Budapest" aranyozott fém emlékérem (65mm) T:1 (eredetileg PP) 2667578
30874
421
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" jelzett Ag emlékérem sérült tokban, számozott tanúsítvánnyal (31,26g/0.925/42,5mm) T:PP 2670337
30875
421
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" Ag emlékérem (5,77g/0.835/27mm) T:1 (eredetileg PP) 2627424
30876
421
3200
Numizmatika
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1976. "Hungaropack 76 / Csomagolási Verseny 1976" Br plakett eredeti tokban (98mm) T:2 2675338
30877
421
4600
Numizmatika
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) DN "Pfeifer Ignác Emlékérem Alapítva 1968 / Magyar Kémikusok Egyesülete - Több évtizedes kiváló munkáért" kétoldalas Br plakett (81mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft