Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 474
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2668030
31010
421
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kósa István (1953-) 1996. "Magyar Szabadalmi Hivatal / Kölcsey - Hass Alkoss Gyarapíts" Ag emlékérem (15.62g/0.925/32mm) dísztokban T:PP 2667717
31011
421
11000
Numizmatika
Kósa István (1953-) 2000. "Szent István államalapító 969-1038 / Ezeréves Magyarország" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal, összesen 800 db készült belőle! (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP fo. 2667728
31012
421
Numizmatika
Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem sérült díszdobozban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1 (eredetileg PP) 2676320
31013
421
Numizmatika
Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1- (PP) patina, ph 2667799
31014
421
Numizmatika
Kósa István (1953-) 2008. "140 éve született Horthy Miklós" kétoldalas, aranyozott emlékérem a Bajai Éremtani Egyesület kiadásában, dísztokban (65mm) T:1 (eredetileg PP) fo. 2652170
31015
421
Numizmatika
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1912. "Szepesváraljai Sarbó Leó - 1887-1912" egyoldalas bronz emlékérem (55mm) T:2 ph. 2672248
31016
421
Numizmatika
Kutas László (1936-) 1991. Kétoldalas, öntött bronz névjegyérem (42mm) T:2 patina 2675079
31017
421
Numizmatika
Kutas László (1936-) / Lebó Ferenc (1960-) 1992. "MÉE XXII. Vándorgyűlése Esztergom" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- kis patina
Adamo EM3 2672138
31018
421
Numizmatika
Kutas László (1936-) DN "Mary Poppins" Br névjegyérem (41,5mm) T:1- 2531234
31019
421
3400
Numizmatika
Lajos József (1936-) DN "A szocialista mezőgazdaságért" egyoldalas, öntött Br plakett (90mm) T:1- patina 2675058
31020
421
Numizmatika
Lantos Györgyi (1953-) 1988. "Türr István 1825-1908 / MÉE XVIII. Vándorgyűlés - Baja" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1
Adamo BA3 2676741
31021
421
Numizmatika
Lapis András (1942- ) 1984. "Hódmezővásárhely" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft