Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 474
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2667860
31034
421
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1991. "Őszentsége II. János Pál Magyarországon" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,25g/0.999/39mm) T:1 (eredetileg PP) patina, fo. 2580000
31035
421
3400
Numizmatika
Lapis András (1942-) DN "A Képzőművészek Szakszervezete" Br emlékérem (41mm) T:1- 2676953
31036
421
Numizmatika
Lapis András (1942-) DN "Hotel Royal / Szeged" kétoldalas Br emlékérem (42mm) T:1,1- 2676564
31037
421
Numizmatika
Lapis András (1942-) DN "Makó / Szeged Tourist" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- ph 2676548
31038
421
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1989. "Mosonmagyaróvár 50 éves" kétoldalas ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- kopott ezüstpatina 2646073
31039
421
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd" + "Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere" Ag emlékérem pár dísztokban (31,30g és 31,28g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) patina, ujjlenyomat 2600168
31040
421
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Hungarian Telecommunications Company Limited / Budapest Lánchíd" + "Europa Telecom, 1992.október 12-17 / Hősök Tere" Ag emlékérem pár sérült dísztokban (31,28g és 31,27g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP), patina 2638182
31041
421
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Európában, Európáért / Magyarország - Sevilla Expo 1992" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:1- 2674994
31042
421
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1994. "Kossuth Lajos halálának 100. évfordulójára / MÉE XXIV. Vándorgyűlése Budapest" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph
Adamo BP41 2667602
31043
421
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1997. "MKB - Magyar Külkereskedelmi Bank Rt." jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,20g/0.999/42,5mm) T:PP 2627434
31044
421
Numizmatika
Léderer Tamás (1938-) 1987. "XXI. Országos Bor- és VI. Üdítőital Verseny Eger 1987" Br emlékérem eredeti, de sérült tokban (84mm) T:2 2627419
31045
421
Numizmatika
Léderer Tamás (1938-) 1988. "Nyisztor György Emlékérem - alapítva 1977-ben / Adományozva 1988" öntött Br érem eredeti, de sérült tokban (97,5mm) T:2 patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft