Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 474
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2672324
30854
421
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ - Nemzeti Munkahét" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:2- kopott ezüstözés, több peremhiba
TP 232. 2616527
30855
421
Numizmatika
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1933. "Dr. Pap Gézának 1933 / Országos Társadalombiztosító Intézet" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 patina, ph, ü.
Hungary 1933. "For Dr. Géza Pap 1933 / National Social Insurance Institution" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Fülöp Beck Ötvös (1873-1945) (60mm) C:XF patina, edge error, ding 2676546
30856
421
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Prof. Dr. Kenyeres Balázs" orvos, a törvényszéki orvostan professzora 40 éves tanári működése emlékére" bronz emlékérem (60mm) T:2 patina 2672027
30857
421
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1938. "Debreceni Collegium 1538-1938 / Orando et Laborando" Br emlékérem (41mm) T:1- patina 2672378
30858
421
11000
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) DN "Éva" egyoldalas, önött bronz plakett (185x79mm) T:1- kis patina 2677060
30859
421
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) DN "Aloysius Adler per lustra X. med doctor 1860-1910 Skoda-Semmelweis-Pasteur-Röntgen-Ehrlich" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 2576552
30860
421
Numizmatika
Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" bronz emlékérem (50mm) T:1- 2659163
30861
421
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1984. "Az újjáépült Operaház 1884-1984" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- több kis ph. 2646576
30862
421
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" kétoldalas bronz emlékérem (42,5 mm) T:1-
Adamo GS4 2635413
30863
421
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS5 2630039
30864
421
2200
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1987. "Kőrösi Csoma Sándor 1784-1842 / Magyar Mezőgazdasági Múzeum Baráti Körének Szécsényi Csoportja - Kőrösi Csoma Sándor Emlékmúzeum megnyitása Szécsény" kétoldalas ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:1- kopott ezüstözés 2668572
30865
421
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1987. "Beszédes József 1787-1852" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, tokban (~74-76mm) T:1 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft