Üvegtárgyak Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2522185
11691
420
Glass-objects
2 db gazdagon csiszolt ólomkristály váza, kopott, m: 13 és 16 cm 2522184
11692
420
Glass-objects
2 db gazdagon csiszolt ólomkristály váza, kopott, m: 14 és 16 cm 2624571
11693
420
Glass-objects
27 db retro üveg pohár 1 dl-es kiszerelés 2425010
11694
420
Glass-objects
Ólomkristály váza, fa talapzaton + üveg bonbonier, kis csorbával, kopásnyomokkal, m: 8 és 19 cm 2288948
11695
420
Glass-objects
Öblös kristály váza, apró kopásnyomokkal, m: 18,5 cm, d: 15,5 cm 2265405
11696
420
Glass-objects
Bohemia üveg bólés készlet 6 db pohárral, merőkanállal, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal 2632041
11697
420
Glass-objects
3db üveg palack, egynek a dugója hiányzik, kopásokkal, m: 23-28,5cm 2392279
11698
420
Glass-objects
Kristály váza. Egy-két apró karccal. 23,5 cm 2603851
11699
420
Glass-objects
Parádi, kézzel festett üveg bobonniere. Anyaghibával, kis kopással. d: 13 cm 2604189
11700
420
Glass-objects
Nagy méretű kristály hamutál d: 18 cm 2549528
11701
420
Glass-objects
3 db üvegkínáló vegyes méretben, kopott, ez egyik műanyag füllel. 2625214
11702
420
600
Glass-objects
Ólomkristály váza, gazdagon csiszolt kristály, kopásnyomokkal, csorbával. m:15cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft