Üvegtárgyak Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2625216
11703
420
Glass-objects
Kovács Attila Adidas volt ügyvezető igazgató emlék tárgy, ólomkristály díszváza, díszdobozban, jelzett, hibátlan, m: 15,5cm 2632445
11704
420
Glass-objects
Müller Testvérek Rt. feliratos, régi zöld üveg, dombornyomott, anyagában színezett, 0,25 l, m: 16 cm 2632317
11705
420
Glass-objects
Dekoratív régi likőrös üveg, jelzett, 0,25 l, m: 14,5 cm 2600548
11706
420
Glass-objects
Kézzel festett, üveg bonbonniere (sérült a száján), réz fedéllel. XX. sz. eleje. d: 12 cm 2604319
11707
420
Glass-objects
Díszváza, kézzel festett üveg, kopott, m: 25 cm 2661362
11708
420
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, apró kopásokkal, m: 21,5 cm 2661370
11709
420
Glass-objects
Romanart csiszolt kristály borospohár készlet, 6 db, apró kopásokkal, jelzett, m: 15,5 cm 2661443
11710
420
Glass-objects
Ólomkristály bonbonier, apró kopásokkal, d: 11 cm 2661472
11711
420
Glass-objects
Csehszlovák ólomkristály vizespohár, m: 11 cm 2641768
11712
420
Glass-objects
Borostyánüveg tálka, hibátlan, d: 13 cm 2637548
11713
420
Glass-objects
Üveg palack, műanyag csavaros dugóval, m: 21 cm 2507725
11714
420
Glass-objects
Kristály üveg kínáló tál. Csiszolt. Minimális lepattanással d: 19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft