Üvegtárgyak Tételek száma: 160
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2604634
11667
420
Glass-objects
Üveg asztali kínálótál, metszett, matricával jelzett, eredeti dobozában, 18×11 cm 2399235
11668
420
Glass-objects
Takács ólomkristály kínáló tál, gravírozott Gyöngyös felirattal és díszítéssel, metszett, matricával jelzett, apró csorbákkal. d: 28 cm 2399174
11669
420
Glass-objects
Ólomkristály kínáló tál, metszett, jelzés nélkül, apró csorbákkal, d: 17 cm, m: 9 cm 2637835
11670
420
Glass-objects
Osztrák Römer likőrős poharak, üveg, 6 db, csorbákkal. M: 7 cm 2637828
11671
420
Glass-objects
Cofradia üveg palack, parafa, műanyag dugóval, kopott, m: 19 cm 2589851
11672
420
Glass-objects
6 személyes kompótos készlet, öntött üveg, anyagában színezett, kopásnyomokkal, d: 15-29cm 2571873
11673
420
Glass-objects
Fújt retró üveg váza, kopott, m:26 cm 2572008
11674
420
Glass-objects
Ólomkristály hamutál, gazdagon csiszolt kristály, kopásnyomokkal. d:17cm 2572009
11675
420
Glass-objects
Ólomkristály hamutál, gazdagon csiszolt kristály, kopásnyomokkal. d:17cm 2571865
11676
420
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály kínáló, kopásnyomokkal, d:21cm 2571870
11677
420
Glass-objects
Homokfújt üveg váza, kopott, m: 27cm 2589190
11678
420
Glass-objects
Domború, ovális üveg, hátoldalán ragasztott nyomat, virágcsendélet, kopásokkal, apró lepattanásokkal. 23x17,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft