Porcelán Tételek száma: 354
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2547458
11212
420
Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, apró kopás. m: 22 cm 2570641
11213
420
Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2637579
11214
420
Aquincumi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, apró kopás. m: 22 cm 2506124
11215
420
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Vadász kutyájával, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm 2506136
11216
420
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Cipész, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm 2641782
11217
420
Vegyes porcelán tétel, (Aquincum, Herendi, Hollóháza, Drasche, ENS, Zsolnay) (madár, virág, kutya, kacsa, vidra, rózsa, butykos stb.) Kopásokkal, néhány lepattanásokkal. Vegyes méretben. 2609597
11218
420
Classic Rose Rosenthal Group "Hans Gründl: Nürnberg " porcelán fali dísztál, hibátlan, jelzett, d: 27 cm 2492523
11219
420
Dísztányér, matricás porcelán. Jelzett. hibátlan d: 25 cm 2428717
11220
420
Azonosítatlan jelzéssel: Virágos lányka. biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, lepattanással a virágon 21 cm 2615252
11221
420
Dorohoi galamb pár, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 12 cm 2632792
11222
420
Kiskutya porcelán figura. Jelzés nélkül. hibátlan 14 cm 2641769
11223
420
Delft jelzett fajansz tányér, kopott, d:18cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft