Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2660682
11828
420
Sculptures, statuettes, plaques
Afrikai fafaragás, márvány talapzaton, kopott, m: 28 cm 2660683
11829
420
Afrikai fafaragás, márvány talapzaton, kopott, m: 38 cm 2657996
11830
420
90000
Jelzés nélkül: Polgár Rózsa (Kossuth-díjas magyar textilművész) édesapja büsztje. (Polgár László akadémikus.) Öntött bronz, márványtalapzaton. m: 40 cm 2656568
11831
420
Keleti faragott figura, m: 51 cm Jelzett: Bali, S. D.) 2656308
11832
420
Jelzés nélkül: Korpusz torzó. Öntött, patinázott bronz. 51x18cm 2655232
11833
420
MF jelzéssel: Liszt Ferenc. Bronzírozott kerámia?. Kopásnyomokkal. M: 15cm 2655246
11834
420
Afrikai fafaragás, kopott, m: 52 cm 2653017
11835
420
3800
Afrikai, fali bronz figura, jelzés nélkül, kopásnyomokkal. 14x10cm 2652963
11836
420
Jelzés nélkül: Kisfiú. Ón, fatalapzaton. Javított, sérülésekkel, m: 17,5cm 2619223
11837
420
Fém sas alabástrom talapzaton, két fúrt bemélyedéssel, m: 12 cm, d: 12 cm 2566167
11838
420
Jelzés nélkül, vár, bronzírozott, márványtalapzaton, m: 15cm 2618624
11839
420
Somogyi József (1916-1993) : Medve a fán. Terrakotta, fa talapzaton, Jelzett, Sérült. 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft