Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2623330
11840
420
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Puttós fali relief, antikolt műgyanta, hibátlan, 19x30cm 2500221
11841
420
Vadászó hercegi pár, kézzel festett, öntött alumínium. Kopott, m: 19 cm 2601518
11842
420
Puttó figura, falra akasztható, kopásnyomokkal, h:40cm 2640038
11843
420
50000
Frederic Remington (1861-1909): Amerikai indián lovon. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett, puskája elhajlott, m: 33 cm 2637814
11844
420
Jelzés nélkül: Hotei vagy Pu-Tai. Ismeretlen anyag. Kopásnyomokkal, m: 23 cm 2632094
11845
420
4800
2632082
11846
420
2 db elefánt, 1 db Buddha szobor, polirezin, m: cca. 8 cm 2575942
11847
420
14000
Keleti bronz szobor, sérülésekkel, jelzés nélkül, m:23,5cm 2558823
11848
420
Jelzés nélkül, kerámiafestő lány, festett gipsz, kopott, festés hibával m:25cm 2664385
11849
420
Afrikai figurális gyertyatartó elefánttal, faragott ébenfa, kisebb javításokkal, m: 27 cm 2664630
11850
420
Jelzés nélkül: Mulatozó, faragott fa szobor, repedésekkel, több helyen javított, m: 38 cm 2664934
11851
420
Art deco motoros, faragott kő szobor, jelzett (Stone Art Belgium), 16x8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft