11839.
420. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Somogyi József (1916-1993) : Medve a fán. Terrakotta, fa talapzaton, Jelzett, Sérült. 30 cm