Tétel

Kikiáltási ár:

2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD

Leírás:

M. L'Abbé Bougaud: Histoire de Sainte Monique. Paris, 1866., Libraire V. Poussielgue et Fils, 1 (címkép) t. + XLII+512 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, márványozott lapélekkel, néhány lapon aláhúzással, régi intézményi bélyegzővel, névbejegyzéssel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg