Könyvek: Vallás

Tételek száma: 49

Dr. Artner Edgár: Az ősegyház kommunizmusa. Bp., 1923, Szent István-Társulat, 236 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott borítóval, kissé sérült lapszélekkel. Nagyon ritka!
17212.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Kisbán Emil: A magyar pálosrend története. I-II. köt. Bp., 1938-1940, Pálos kolostor, 1 t. + 361+(5) p., 478 p. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott.
17213.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Jordánszky-kódex. A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről. [1516-1519.] Az Esztergomi Főszékesegyházi Könyvtárban őrzött MSS. II. 1. jelzetű kódex szövegének olvasata. Hasonmás kiadás és tanulmánykötet, két kísérőfüzettel. Csapodi Csaba: A Jordánszky-kódex. Utószó és szómagyarázatok a Jordánszky-kódex olvasatához. Bp., 1984 Helikon. Kiadói bordázott gerincű egészműbőr-kötés, fém kapcsokkal és veretekkel, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kartontok nélkül, egyébként jó állapotban.
17214.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17
17215.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Marcel Lefebvre, 3 kötet: S. E. Erzbischof Marcel Lefebvre und der Vatikan; S. E. Erzbischof Marcel Lefebvre, Missionar und Zeuge in der nachkonziliaren Christenheit; Damit die Kirche fortbestehe. S. E. Erzbischof Marcel Lefebvre der Verteidiger des Glaubens, der Kirche und des Papsttums. Stuttgart, 1992-1994, Priesterbruderschaft St. Pius X. Német nyelven. Kiadói papírkötés/kartonált papírkötés, az egyik borító hátulján ragasztófolttal.
17216.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
17217.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái: Isten és a világ. Missziós levelek. I. kötet. Budapest, 1928, Szent István- Társulat. Gyűjteményes díszkiadás. Kiadói egészvászon kötésben, gerincén sérülés
17218.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Det Bye Testament. Kjobenhavn, 1937, Bibelselskabet for Danmark. Dán nyelven. Benne 1944-es De Danske Studenter politikai propaganda levélzáró bélyeggel, amelyet az illegális dán ellenállás részére adtak ki. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel.
17219.

Det Bye Testament. Kjobenhavn, 1937, Bibelselskabet for Danmark. Dán nyelven. Benne 1944-es 'De Danske Studenter' politikai propaganda levélzáró bélyeggel, amelyet az illegális dán ellenállás részére adtak ki. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, a gerincen kis sérüléssel.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Szász Károly: Halotti imák. Szász Károly Papi Dolgozatai. I. köt. Bp., 1881., Kókai Lajos, X+282 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, Alföldy-Boruss Dezső ex libris-szével, egy lapon ceruzás bejegyzéssel (Az Úr imája.)
17220.

Szász Károly: Halotti imák. Szász Károly Papi Dolgozatai. I. köt. Bp., 1881., Kókai Lajos, X+282 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, Alföldy-Boruss Dezső ex libris-szével, egy lapon ceruzás bejegyzéssel ("Az Úr imája".)

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17221.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Miklósházy Attila (szerk.): A tengerentúli emigráns magyar katolikus egyházi közösségek története Észak- Dél-Amerikában, valamint Ausztráliában. Bp., 2008, Szent István Társulat. Kiadói papírkötésben, jó állapotban
17222.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vas István: A názáreti Jézus története. Helikon. Fra Angeloco reprodukált festményeivel. Kiadói kartonált kötésben, papírborító, jó állapotban.
17223.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft