A M. Kir. Központi Szőlészeti Kisérleti Állomás és Ampelologiai Intézet Közleményei. IV. köt. Szerk.: Csik-Mádéfalvi Istvánffi Gyula Dr. Bp., 1913., Hornyánszky Viktor-ny., (2)+143 p.+ IX t. (kétoldalas, színes és fekete-fehér táblák). Aranyozott gerincű félvászon-kötésben.