A M. Kir. Központi Szőlészeti Kisérleti Állomás és Ampelologiai Intézet Közleményei. III. köt. Szerk.: Csik-Mádéfalvi Istvánffi Gyula Dr. Bp., 1903., Pallas-ny., (2)+355 p.+ XXI t. (kétoldalas, színes és fekete-fehér táblák). Aranyozott gerincű félvászon-kötésben.