https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Judaika

Tételek száma: 44

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1883 Tisza-Eszlár. (Napi értesitő.) A Tisza-eszlári bűnper végtárgyalása alkalmából. Gyorsirói felvétel nyomán kiadja a ,,Nyirvidék szerkesztősége. A szerkesztésért felelős: Jóba Elek. 2-28. sz. A Tisza-eszlári bűnper végtárgyalása alkalmából. Gyorsirói felvétel nyomán kiadja a ,,Nyirvidék szerkesztősége. A szerkesztésért felelős: Jóba Elek. 1-29. sz. Nyiregyháza, 1883. Piringer és Jóba ny. Hiányok: Első szám címlap kivételével nagyrészt hiányzik, második szám hiányzik. Néhány lap sérült, egy két lapon szöveget is réintő hiányok, Modern félvászon kötésben
17168.

1883 Tisza-Eszlár. (Napi értesitő.) A Tisza-eszlári bűnper végtárgyalása alkalmából. Gyorsirói felvétel nyomán kiadja a ,,Nyirvidék" szerkesztősége. A szerkesztésért felelős: Jóba Elek. 2-28. sz. A Tisza-eszlári bűnper végtárgyalása alkalmából. Gyorsirói felvétel nyomán kiadja a ,,Nyirvidék" szerkesztősége. A szerkesztésért felelős: Jóba Elek. 1-29. sz. Nyiregyháza, 1883. Piringer és Jóba ny. Hiányok: Első szám címlap kivételével nagyrészt hiányzik, második szám hiányzik. Néhány lap sérült, egy két lapon szöveget is réintő hiányok, Modern félvászon kötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
EUR
,
105,88
USD
Ajánlatok száma:
3
[Johannes Buxtorf/Johannes Buxtorfius (1564-1629)] Johannix Buxtorfi Lexicon Hebraicum et Chaldaicum: complectens omnes voces, tam primas, quam Derivates, quae in Sacris Bibliis, Hebrea & ex parte caldaeâ linguâ scriptis, extant. Basiliae [Basel], 1655., Johannes König, 38 sztl.+976-1 p.+12 sztl. lev. Korabeli pergamen-kötésben, sérült borítóval és sérült kötéssel, kijáró lapokkal, foltos lapokkal, a címlap kijár, rajta lyuk, a lapokon aláhúzásokkal, a hátsó szennylapon latin nyelvű autográf bejegyzéssel, megviselt állapotban. / [Johannes Buxtorf/Johannes Buxtorfius (1564-1629)] Johannix Buxtorfi Lexicon Hebraicum et Chaldaicum: complectens omnes voces, tam primas, quam Derivates, quae in Sacris Bibliis, Hebrea & ex parte caldaeâ linguâ scriptis, extant. Basiliae [Basel], 1655., Johannes König, 38 sztl.+976-1 p.+12 sztl. lev. Parchment-binding, with damaged cover and damaged binding, some pages coming out, spotty pages, hole on the title page and it is coming out, underlines in the text, with Latin language notice in the back endpaper, in poor condition.
17169.

[Johannes Buxtorf/Johannes Buxtorfius (1564-1629)] Johannix Buxtorfi Lexicon Hebraicum et Chaldaicum: complectens omnes voces, tam primas, quam Derivates, quae in Sacris Bibliis, Hebrea & ex parte caldaeâ linguâ scriptis, extant. Basiliae [Basel], 1655., Johannes König, 38 sztl.+976-1 p.+12 sztl. lev. Korabeli pergamen-kötésben, sérült borítóval és sérült kötéssel, kijáró lapokkal, foltos lapokkal, a címlap kijár, rajta lyuk, a lapokon aláhúzásokkal, a hátsó szennylapon latin nyelvű autográf bejegyzéssel, megviselt állapotban. / [Johannes Buxtorf/Johannes Buxtorfius (1564-1629)] Johannix Buxtorfi Lexicon Hebraicum et Chaldaicum: complectens omnes voces, tam primas, quam Derivates, quae in Sacris Bibliis, Hebrea & ex parte caldaeâ linguâ scriptis, extant. Basiliae [Basel], 1655., Johannes König, 38 sztl.+976-1 p.+12 sztl. lev. Parchment-binding, with damaged cover and damaged binding, some pages coming out, spotty pages, hole on the title page and it is coming out, underlines in the text, with Latin language notice in the back endpaper, in poor condition.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Kiss József. Ünnepnapok. Bp., 1888, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, szakadt előzéklapok.
17170.

Kiss József. Ünnepnapok. Bp., 1888, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, szakadt előzéklapok.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Zsidó közösségek öröksége. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta: Toronyi Zsuzsanna. Magyar Zsidó Levéltári Füzetek 7. Bp., 2010., Magyar Zsidó Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17171.

Zsidó közösségek öröksége. Szerk. és a bevezető tanulmányt írta: Toronyi Zsuzsanna. Magyar Zsidó Levéltári Füzetek 7. Bp., 2010., Magyar Zsidó Levéltár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Raab Ferenc: A komáromi zsidók múltja és jelene. Komarno, 2000,KT Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17172.

Raab Ferenc: A komáromi zsidók múltja és jelene. Komarno, 2000,KT Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
4
Keller, R. Sharon ed.: The Jews in literature and art. Köln, 1992. Könemann. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval 384p.
17173.

Keller, R. Sharon ed.: The Jews in literature and art. Köln, 1992. Könemann. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval 384p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
2
Witness to a jewish century. Photographs and life histories from Central and Eastern Europe. Gazdag képanyaggal, interjúkkal, közte Kinszki Judittal, Kinszki Imre (1901-1945) fotográfus lányával, hn., én., Cenrope.org., 51 p.
17174.

Witness to a jewish century. Photographs and life histories from Central and Eastern Europe. Gazdag képanyaggal, interjúkkal, közte Kinszki Judittal, Kinszki Imre (1901-1945) fotográfus lányával, hn., én., Cenrope.org., 51 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
12
Németh László-Paksy Zoltán: Együttélés és kirekesztés. Zsidók Zala megye társadalmában. 1919-1945. Zalai Gyűjtemény 58. Zalaegerszeg, 2004., Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
17175.

Németh László-Paksy Zoltán: Együttélés és kirekesztés. Zsidók Zala megye társadalmában. 1919-1945. Zalai Gyűjtemény 58. Zalaegerszeg, 2004., Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Zwischen Ost und West. Galizische Jugend und Wien. Hrsg. von Gabriele Kohlbauer-Fritz im Auftrag des Jüdischen Museums Wien. Wien,2000,Jüdisches Museum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17176.

Zwischen Ost und West. Galizische Jugend und Wien. Hrsg. von Gabriele Kohlbauer-Fritz im Auftrag des Jüdischen Museums Wien. Wien,2000,Jüdisches Museum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Somodi Henrietta: Zsidók Bács-Kiskun megyében. Bp., 2001., Makkabi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17177.

Somodi Henrietta: Zsidók Bács-Kiskun megyében. Bp., 2001., Makkabi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
3
Zsidó kultúrtörténeti emlékek Fejér megyében. Relics of Jewish Cultural History in County Fejér. Székesfehérvár, 2004., Szent István Király Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 700 példányban.
17178.

Zsidó kultúrtörténeti emlékek Fejér megyében. Relics of Jewish Cultural History in County Fejér. Székesfehérvár, 2004., Szent István Király Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 700 példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
1
Matteo Luigi Napolitano: Budapest igazai. A soá és a vatikáni diplomaták. Bp., 2014., Szent István Társulat.  Kiadói papírkötésben
17179.

Matteo Luigi Napolitano: Budapest igazai. A soá és a vatikáni diplomaták. Bp., 2014., Szent István Társulat. Kiadói papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz