Itt van elrejtve. Tokaj-Hegyaljai zsidó temetők. Fényképzete és összeáll.: Wirth Péter. Scheiber Sándor utószavával. A szövegrészleteket Jólesz László válogatta. Bp., 1985, Európa. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
Robert Graves - Raphael Patai: Héber mítoszok. A genezis könyve. Ford.: Terényi István. Bp., 1969, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
Kitaj, R. B.: Szétszórva a világban. Egy zsidó festő vallomása az életről, a művészetről. A diaszporizmus első kiáltványa. Ford.: Veressné Végh Mária. Bp., 1994, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
László Károly: Az út Auschwitz felé. Ifjúságom Magyarországon. Bp., [1992], Kapu Alapítvány. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Sebestyén Károly: Makai Emil. Népszerű Zsidó Könyvtár 8. Bp.,[1923.], Globus, 48+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, javított, sérült gerinccel, két beragasztott újságkivágással.