Könyvek: Jog

Tételek száma: 18

15587.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Toldy Ferenc: A magyar birodalom alaptörvényei. Az eredeti deák szöveg mellé vetett magyar fordítással, közjogtani segédkönyvül Buda, 1861, Korabeli kopottas félbőr kötésben, Szilágyi Sándor névbélyegzővel
15588.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15589.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Magyar Országgyűlési Törvénykönyv. Első részlet. Pest, 1866, Poldini Ede. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, dohos, kopottas állapotban.
15590.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1844 Törvényjavaslat a honosításrul s a külföldiekről 4p
15591.

1844 Törvényjavaslat a' honosításrul 's a' külföldiekről 4p

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1844 Jelentése az ősiség tárgyában kiküldött országos választmánynak. 40p. Korabeli papírborítékban
15592.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15593.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1831 Oktatásügyi témában Heves és Külső-Szolnok vármegyék javaslatai. 7 p.
15594.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
[Domat, Jean (1625-1696)]: Les loix civiles dans leur ordre naturel; Le droit public et legum delectus. [...] II. köt. Paris, 1767, Compagnie des Libraires, 286+(2)+234 p. Francia nyelven. Korabeli, dombornyomott, bordázott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, viseltes állapotban, sérült borítóval és gerinccel, szúrágta lyukakkal, hullámos lapokkal.
15595.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15596.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Kayos György: A szomszédok joga és kotelességei. Az Igazság c. folyóirat ajándék füzete. Bp., én. (cca 1930), Általános Nyomda, 30 p. A borító Jeney Jenő Béla (1874-1950) festőművész, grafikus, illusztrátor, karikaturista munkája. Kiadói rajzos papírkötésben, a gerinc felső részén kis sérüléssel.
15597.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Nagy Domokos, Tóth György: Eljárás házassági ügyekben. A vonatkozó jogszabályok és azok magyarázata a legújabb bírói gyakorlat közlésével. Bp., 1934, Radó, 205+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzőkkel, helyenként aláhúzásokkal.
15598.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft