1 200 Ft
10
Nagy Domokos, Tóth György: Eljárás házassági ügyekben. A vonatkozó jogszabályok és azok magyarázata a legújabb bírói gyakorlat közlésével. Bp., 1934, Radó, 205+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel és bélyegzőkkel, helyenként aláhúzásokkal.