Jelzés nélkül, feltehetően 1900 körül működött festő: Férfi portré. Ol... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Jelzes-nelkul-feltehetoen-1900-korul-mukodott-festo-Ferfi-portre-Olaj-karton-Uvege~II2655539
2655539
10643
420
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Jelzés nélkül, feltehetően 1900 körül működött festő: Férfi portré. Olaj, karton. Üvegezett fakeretben, 30x25 cm
: pk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: