Jelzés nélkül: Szürrealista csendélet. Olaj, vászon. 40X30 cm. Dekorat... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Jelzes-nelkul-Szurrealista-csendelet-Olaj-vaszon-40X30-cm-Dekorativ-fakeretben~II2633345
2633345
10642
420
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Jelzés nélkül: Szürrealista csendélet. Olaj, vászon. 40X30 cm. Dekoratív fakeretben
: pk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: