Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 57

Szovjetunió 1973. Ivan Babuskin 1873-1906 kétoldalas Br emlékérem. Szign: Korlovszkij (65mm) T:1- Soviet Union 1973. Ivan Babushkin 1873-1906 two-sided Br medallion. Sign: Korlovskiy (65mm) C:AU
32384.

Szovjetunió 1973. "Ivan Babuskin 1873-1906" kétoldalas Br emlékérem. Szign: Korlovszkij (65mm) T:1- Soviet Union 1973. "Ivan Babushkin 1873-1906" two-sided Br medallion. Sign: Korlovskiy (65mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
32385.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Szovjetunió DN Lenin Br lemezérem sérült támasztóval (95mm) T:2 Soviet Union ND Lenin Br plate medal with damaged support (95mm) C:XF
32386.

Szovjetunió DN "Lenin" Br lemezérem sérült támasztóval (95mm) T:2 Soviet Union ND "Lenin" Br plate medal with damaged support (95mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szovjetunió DN Makszim Gorkij (Alekszej Makszimovics Peskov) 1868-1936 ezüstözött Br plakett (108mm) T:2 patina, kopott ezüstözés, kis ph Sovietunion ND Maxim Gorky (Alekszej Makszimovics Peskov) 1868-1936 silver-plated Br plaquet (108mm) C:XF patina, worn silver-plating, small edge error
32387.

Szovjetunió DN "Makszim Gorkij (Alekszej Makszimovics Peskov) 1868-1936" ezüstözött Br plakett (108mm) T:2 patina, kopott ezüstözés, kis ph Sovietunion ND "Maxim Gorky (Alekszej Makszimovics Peskov) 1868-1936" silver-plated Br plaquet (108mm) C:XF patina, worn silver-plating, small edge error

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Szovjetunió DN Rimszkij-Korszakov emlékmű / Leningrád Al emlékérem (60mm) T:1 Soviet Union ND Rimski-Korsakov monument / Leningrad Al medallion (60mm) C:UNC
32388.

Szovjetunió DN "Rimszkij-Korszakov emlékmű / Leningrád" Al emlékérem (60mm) T:1 Soviet Union ND "Rimski-Korsakov monument / Leningrad" Al medallion (60mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vatikán 1960. VI. Pál pápa kétoldalas fém emlékérme füllel (33mm) T:2 patina Vatican 1960. Pope Paul VI two-sided metal commemorative medallion with ear (33mm) C:XF patina
32389.

Vatikán 1960. "VI. Pál pápa" kétoldalas fém emlékérme füllel (33mm) T:2 patina Vatican 1960. "Pope Paul VI" two-sided metal commemorative medallion with ear (33mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vatikán DN (~2002/2003) II. János Pál jelzett Ag kétoldalas emlékérem, 1453/6000 peremen jelzett sorszámmal (40,30g/0,986/44mm) T:1- patina Vatican ND (~2002/2003) John Paul II marked Ag two-sided commemorative medallion with 1453/6000 serial number mark on the edge (40,30g/0,986/44mm) C:AU patina
32390.

Vatikán DN (~2002/2003) "II. János Pál" jelzett Ag kétoldalas emlékérem, 1453/6000 peremen jelzett sorszámmal (40,30g/0,986/44mm) T:1- patina Vatican ND (~2002/2003) "John Paul II" marked Ag two-sided commemorative medallion with 1453/6000 serial number mark on the edge (40,30g/0,986/44mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Vatikán DN II. János Pál Br emlékérem füllel. Szign.: E. Manfrini (36mm) T:3 Vatican ND John Paul II Br commemorative medallion with ear. Sign.: E. Manfrini (36mm) T:3
32391.

Vatikán DN "II. János Pál" Br emlékérem füllel. Szign.: E. Manfrini (36mm) T:3 Vatican ND "John Paul II" Br commemorative medallion with ear. Sign.: E. Manfrini (36mm) T:3

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes 7db-os külföldi szuvenir medál tétel, közte spanyol, olasz, román darabok. Mind füllel. T:1-,2 egyik medál füle sérült
32392.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft