Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 57

Németország 1988. Geislingeni Hazatérők Egyesülete kétoldalas, ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2 Germany 1988. 40 Jahre - Verband der Heimkehrer Geislingen/Stg. 1948/1988 two-sided, silver plated medallion (50mm) C:XF
32372.

Németország 1988. "Geislingeni Hazatérők Egyesülete" kétoldalas, ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2 Germany 1988. "40 Jahre - Verband der Heimkehrer Geislingen/Stg. 1948/1988" two-sided, silver plated medallion (50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Németország 1992. ECU - Egység, szabadság, igazság fém emlékérem T:1- (PP) Germany 1992. ECU - Einigkeit, Recht, Freiheit metal commemorative Ag medallion C:AU (PP)
32373.

Németország 1992. "ECU - Egység, szabadság, igazság" fém emlékérem T:1- (PP) Germany 1992. "ECU - Einigkeit, Recht, Freiheit" metal commemorative Ag medallion C:AU (PP)

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
32374.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Olaszország / Trieszt 1938. Az Adriai Biztosító Társulat 100 éves jubileumára kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Mistruzzi / Pagani (56mm) T:1- patina, ph Italy / Triest 1938. 100th Anniversary of the Adriatic Insurance Company two-sided Br commemorative medallion. Sign:Mistruzzi / Pagani (57mm) C:AU patina, edge error
32375.

Olaszország / Trieszt 1938. "Az Adriai Biztosító Társulat 100 éves jubileumára" kétoldalas Br emlékérem. Szign.:Mistruzzi / Pagani (56mm) T:1- patina, ph Italy / Triest 1938. "100th Anniversary of the Adriatic Insurance Company" two-sided Br commemorative medallion. Sign:Mistruzzi / Pagani (57mm) C:AU patina, edge error

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Olaszország DN Raffaello Sanzio / Enciclopedia Numismatica Internazionale kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (25,02g/0.925/40mm) T:1 (eredetileg PP) Italy ND Raffaello Sanzio / Enciclopedia Numismatica Internazionale double sided, hallmarked Ag commemorative medallion (25,02g/0.925/40mm) C:UNC (originally PP)
32376.

Olaszország DN "Raffaello Sanzio / Enciclopedia Numismatica Internazionale" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem (25,02g/0.925/40mm) T:1 (eredetileg PP) Italy ND "Raffaello Sanzio / Enciclopedia Numismatica Internazionale" double sided, hallmarked Ag commemorative medallion (25,02g/0.925/40mm) C:UNC (originally PP)

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A Ferenc József koronázása Budán Ag zseton. Franciscus Iosephus I.D.G. Austriae Imperator / Virtuti Confido -Coronatus Rex Hungariae Budae MDCCCLXVII (3,28g/20mm) T:1-,2 patina, ü. Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A Coronation of Franz Joseph in Buda Ag jeton Franciscus Iosephus I.D.G. Austriae Imperator / Virtuti Confido -Coronatus Rex Hungariae Budae MDCCCLXVII (3,28g/20mm) C:AU,XF patina, ding
32377.

Osztrák-Magyar Monarchia / Bécs 1867A "Ferenc József koronázása Budán" Ag zseton. "Franciscus Iosephus I.D.G. Austriae Imperator / Virtuti Confido -Coronatus Rex Hungariae Budae MDCCCLXVII" (3,28g/20mm) T:1-,2 patina, ü. Austro-Hungarian Monarchy / Vienna 1867A "Coronation of Franz Joseph in Buda" Ag jeton "Franciscus Iosephus I.D.G. Austriae Imperator / Virtuti Confido -Coronatus Rex Hungariae Budae MDCCCLXVII" (3,28g/20mm) C:AU,XF patina, ding

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
13
32378.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Szlovákia DN Körmöcbányai Múzeum ezüstözött fém múzeumi zseton (27mm) T:2 kis patina Slovakia ND Museum of Kremnica silver plated metal token (27mm) C:XF small patina
32379.

Szlovákia DN "Körmöcbányai Múzeum" ezüstözött fém múzeumi zseton (27mm) T:2 kis patina Slovakia ND "Museum of Kremnica" silver plated metal token (27mm) C:XF small patina

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szlovákia DN Milan Rastislav Stefánik politikust/diplomatát ábrázoló egyoldalas Br emlékplakett (100x70mm) T:2 patina, ph Slovakia ND One-sided Br commemorative plaque depicting politician / diplomat Milan Rastislav Stefánik (100x70mm) C:XF patina, edge error
32380.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szlovákia DN Pozsony (Bratislava) kétoldalas ezüstözött fém plakett (70mm) T:1- ph Slovakia ND Bratislava two-sided, silver-plated metal plaque (70mm) C:AU edge error
32381.

Szlovákia DN "Pozsony (Bratislava)" kétoldalas ezüstözött fém plakett (70mm) T:1- ph Slovakia ND "Bratislava" two-sided, silver-plated metal plaque (70mm) C:AU edge error

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szlovákia DN Skalke üdülőház Körmöcbányán egyoldalas aranyozott Br emlékérme (60mm) T:2 kissé kopott aranyozás Slovakia ND Skalke holiday house in Kremnica one-sided, gilt Br commemorative medallion (60mm) C:XF slightly worn gilt
32382.

Szlovákia DN "Skalke üdülőház Körmöcbányán" egyoldalas aranyozott Br emlékérme (60mm) T:2 kissé kopott aranyozás Slovakia ND "Skalke holiday house in Kremnica" one-sided, gilt Br commemorative medallion (60mm) C:XF slightly worn gilt

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szovjetunió 1971. Szergej Timofejevics Konyenkov / 1874-1971 Br emlékérem. Szign.: Levtskaya (65mm) T:1- Soviet Union 1971. Sergey Timofeyevich Konenkov / 1874-1971 Br medallion. Sign.: Levtskaya (65mm) C:AU
32383.

Szovjetunió 1971. "Szergej Timofejevics Konyenkov / 1874-1971" Br emlékérem. Szign.: "Levtskaya" (65mm) T:1- Soviet Union 1971. "Sergey Timofeyevich Konenkov / 1874-1971" Br medallion. Sign.: "Levtskaya" (65mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft