Könyvek: Történelem

Tételek száma: 270

15665.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Czeglédy Károly: Magyar őstörténeti tanulmányok. Budapest Oriental Reprints. Series A 2. Szerk.: Schütz Ödön. Bp., 1985, Kőrösi Csoma Társaság-MTA Könyvtára, 1 t. + X+365+(1) p. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb kopásnyomok, hátoldalán törésnyom. Megjelent 800 példányban.
15666.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15667.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15668.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dupcsik Csaba: A magyarországi cigányság története. Történelem a cigánykutatások tükrében. 1890-2008. Bp., 2009., Osiris. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
15669.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15670.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15671.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15672.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Fallenbüchl Ferenc: A rabváltó trinitárius szerzetesek Magyarországon. Bp., 1940, Stephaneum-ny., 179+(1) p. + 1 t. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
15673.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
[Bedeő Pál (1805-1873)] Geschichte Ungarns mit Abbildungen der Anführer und Könige. Preßburg (Pozsony), 1843, Alois Bucsánszky, 4+136 p. Német nyelven. Magyar vezérek és uralkodók fametszetű képeivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, foltos és sérült borítóval, sérült, hiányos gerinccel, foltos lapokkal. Ritka!/  In German language. With the wood engraving illustration of the Hungarian Chiefs and Monarchs. Paperbinding, with worn and spotty cover, and damaged spine, with spotty pages. Rare!
15674.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15675.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Friedrich István: Vádat emelek a dicsőségesen uralkodó rendszer ellen! Bp., 1931, Globus. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
15676.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft