3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Tóth Sándor: Hellas ege alatt. Művelődéstörténeti elbeszélések és rajzok Perikles korából az ifjúság számára. Bp., 1897, Singer és Wolfner, 2+311+9 p. Számos szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációval. Aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány lap kissé sérült.