17153.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Vásárhelyi István: A kétéltűek és hüllők hasznáról, káráról. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó, 219+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 1700 példányban