17152.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
A népegészségőr könyve. (Bp., 1949, Athenaeum-ny.), 227+(13) p. Második kiadás. Olt Károly népjóléti miniszter előszavával. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány helyen kissé sérült lapszélekkel, hiányzó címlappal.