15605.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Sebes Gusztáv: A magyar labdarúgás. Bp., 1955, Sport, 480 p. Fekete-fehér fotókkal, Kiadói kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.