15604.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Sebes Gusztáv: A magyar labdarúgás. Bp., 1955, Sport, 480 p. Fekete-fehér fotókkal, Kiadói kopott félvászon-kötés