Nyomtatványok Tételek száma: 354
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2512962
14652
418
2200
Printed Materials
cca 1930-1940 Debrecen és Hortobágy, képes ismertető füzet, turisztikai kiadvány, leporelló 2633227
14653
418
Printed Materials
cca 1930-1945 36 db vegyes régi újság és folyóirat (Rádióélet, Színház, Képes Krónika, Esti Kurír, Magyar Nők Lapja, stb.), vegyes állapotban 2633862
14654
418
Printed Materials
cca 1930-1950 Református egyházi rendezvényekkel kapcsolat vegyes nyomtatványok, meghívók, stb., 15 db 2632227
14655
418
Printed Materials
cca 1930-1950 5 db német és 2 db amerikai képes utazási prospektus 2609358
14656
418
Printed Materials
1930-1966 3 db reklámos zsebnaptár 2634086
14657
418
Printed Materials
1930-1971 3 db különféle zsebnaptár (Dr. Wander gyógyszer- és tápszergyár, stb.), vegyes állapotban 2632287
14658
418
Printed Materials
1933, 34 Miskolc Dalosünnepély emléklap, barokk műveltség és hatása 2633202
14659
418
Printed Materials
1933-1944 Délibáb c. színházi, filmművészeti folyóirat 25 db száma (VII-XVIII. évfolyamok szórványszámai), gazdag fekete-fehér képanyaggal, vegyes állapotban (közte sérült, levált címlapok) 2633211
14660
418
Printed Materials
1934 Bp., meghívó József főherceg és Auguszta főhercegnő budavári palotában tartott estélyére, dombornyomott címerrel, borítékkal 2636129
14661
418
Printed Materials
cca 1934 Hungary. English Review. II. No. 6-7. - Budapest No. I. / Magyarország. Angol nyelvű szemle. II. évf. 6-7. sz. - Budapest I. sz. Szerk.: Pogány József. Bp., Elek-ny., 46 p. Számos fekete-fehér képpel, korabeli hirdetésekkel. Kiadói zsinórfűzött papírkötés, kissé sérült, koszos, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal. 2637957
14662
418
Printed Materials
1934 Otthonunk folyóirat 12 száma, közte sérült, hiányos is. 2640500
14663
418
Printed Materials
1934 A Magyar Detektív c. lap 10. száma Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft