Nyomtatványok

Tételek száma: 354

cca 1930-1940 Debrecen és Hortobágy, képes ismertető füzet, turisztikai kiadvány, leporelló
14652.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
cca 1930-1945 36 db vegyes régi újság és folyóirat (Rádióélet, Színház, Képes Krónika, Esti Kurír, Magyar Nők Lapja, stb.), vegyes állapotban
14653.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1930-1950 Református egyházi rendezvényekkel kapcsolat vegyes nyomtatványok, meghívók, stb., 15 db
14654.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930-1950 5 db német és 2 db amerikai képes utazási prospektus
14655.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1930-1966 3 db reklámos zsebnaptár
14656.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1930-1971 3 db különféle zsebnaptár (Dr. Wander gyógyszer- és tápszergyár, stb.), vegyes állapotban
14657.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1933, 34 Miskolc Dalosünnepély emléklap, barokk műveltség és hatása
14658.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1933-1944 Délibáb c. színházi, filmművészeti folyóirat 25 db száma (VII-XVIII. évfolyamok szórványszámai), gazdag fekete-fehér képanyaggal, vegyes állapotban (közte sérült, levált címlapok)
14659.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1934 Bp., meghívó József főherceg és Auguszta főhercegnő budavári palotában tartott estélyére, dombornyomott címerrel, borítékkal
14660.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1934 Hungary. English Review. II. No. 6-7. - Budapest No. I. / Magyarország. Angol nyelvű szemle. II. évf. 6-7. sz. - Budapest I. sz. Szerk.: Pogány József. Bp., Elek-ny., 46 p. Számos fekete-fehér képpel, korabeli hirdetésekkel. Kiadói zsinórfűzött papírkötés, kissé sérült, koszos, foltos borítóval, néhány kissé foltos lappal.
14661.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1934 Otthonunk folyóirat 12 száma, közte sérült, hiányos is.
14662.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1934 A Magyar Detektív c. lap 10. száma
14663.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft