Nyomtatványok

Tételek száma: 354

cca 1920-25 Párizs, Versailles, Fontainebleau, Saint-Germain, Malmaison, Chantilly, 54 fotogravűr sok-sok párizsi és környéki helyszínnel, járművekkel, valamint a Trianon palotával, ahol a békeszerződést írták alá. Angol és francia nyelvű kísérő szöveggel, harántalakú kiadói, aranyozott vászonkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, lapok jó állapotban, lapméret: 17x24 / Paris, Versailles, Fontainebleau, Saint-Germain, Malmaison, Chantilly 54 photogravures, notices in English and French
14627.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
1923 Rögtönbíráskodás bevezetéséről szóló rendelet plakátja, Sérült. 40x40 cm
14629.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1923 Dániel Gyula Magkereskedő 1923. évi kertészeti értesítője, árjegyzék, Bp., Légrády, hajtott, 4 p. + 1943 Eszterháza, Herceg Esterházy Hitbizományi Várkertészete 1943 ősz / 1944 tavasz, a hátoldalán ceruzás bejegyzéssel, 4 p.
14630.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1924 Használatlan mini tárca-naptár bőrkötésben
14631.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14632.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1924 Mérnök naptár Uhlands Ingeniur Kalender vászonkötésben
14633.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
14634.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1924-1937 Természettudományi Közlöny 3 száma, változó állapotban
14635.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1925 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. A Pesti Hírlap ötvenéves fennállása alkalmából. Szerk.: Légrády Ottó. Irrendenta kiadvány, gazdag képanyaggal, térképekkel, érdekes írásokkal. 150 p. Tűzött papírkötés, kissé sérült, levált borítóval, eredeti, kissé sérült, illusztrált karton tokban.
14636.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1925 Szentiványi József: Ünnepi Óda a Ludovika Akadémia bajtársi találkozóján
14637.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1926 A Pesti Napló képes műmellékletei, 11 db szórványszám (1926. márc. 15.-nov. 29.), vegyes állapotban
14638.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1926 A Pesti Napló képes műmellékletei, 9 db egymást követő szám (1926. jún. 13.-aug. 8.), szakadozott állapotban
14639.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft